Pre najkrajší pocit z rybolovu

boilies Mivardi Rapid Champion Platinum - Crazy Liver

3,99 s DPH 3,33 € bez DPH
93,95 Kč s DPH 78,29 Kč bez DPH
Ak hľadáte vskutku „našlapané“ boilies, tak zvoľte radu Champion Platinum. Sú v ňom použité tie najlepšie ingrediencie, ktoré je možné zohnať na trhu. Toto boilies je predurčené k lovu tých najprefíkanejších kaprov, ktorí sa naučili rozlišovať kvalitu od kvantity. Všetky sypké zložky sú samozrejme extrudované a obsahuje veľké množstvo najlepších a najkvalitnejších tekutých potráv vrátane exkluzívnych esencií a esenciálnych olejov.

Účinné, výberové a predovšetkým maximálne pečeňové. To sú nové boilies Crazy Liver, vyrobené s vysokým podielom suchých aj tekutých pečeňových extraktov a s prídavkom čerstvej bravčovej pečene. Celková aróma citlivo dokresluje kvalitná pečeňová esencia Made in UK.
Výrobca:
Obj. čislo:
M-RABOCPCLI0216
EAN:
2000020825391
Výrobca
Mivardi

boilies Mivardi Rapid Champion Platinum - Crazy Liver

RAPID NATURAL CONCEPT

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie skutočného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácia a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale aj podľa zaujímavého „naturálnejšieho“ povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer aj tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.

Crazy Liver

Neokukané, účinné, selektívne a predovšetkým maximálne pečeňové. To je nové boilies Crazy Liver, vyrobené s vysokým podielom suchých i tekutých pečeňových extraktov a s prídavkom čerstvej bravčovej pečene. Celkovú arómu citlivo dokresuje kvalitná pečeňová esencia Made in UK.

DOSTUPNÉ VO VARIANTÁCH :

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 250 gr 16 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 250 gr 20 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 250 gr 24 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 950 gr 16 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 950 gr 20 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 950 g 24 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 3300 gr 20 mm

Rapid Champion Platinum - Crazy Liver 3300 gr 24 mm

Parametre

Výrobca Mivardi
Druh Rybolovu Kaprarina, Feeder
 • Telefonické objednávky
  0905 910 979
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 40 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Nájdete nás na facebooku

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.