Pre najkrajší pocit z rybolovu

Menu

SERVIS

Autorizovaný servis MinnKota pre SR.

Poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis na výrobky uvedených značiek distribuovaných na českom a slovenskom trhu spoločnosťou NORMARK sro, s ktorou máme pre túto činnosť uzatvorenú servisnú zmluvu. Záruku je nutné uplatňovať u organizácie, ktorá predaj realizovala, s predložením riadne vyplneného záručného listu spoločnosti NORMARK sro a príslušného pokladničného dokladu, alebo zaslať priamo na našu adresu.

Opravy po záručnej dobe zasielajte priamo na našu adresu uvedenú nižšie. Pri výrobkoch staršieho prevedenia alebo pochádzajúcich z individuálnych dovozov zo zahraničia a pre tunajší trh netypických, je vhodné nás najprv kontaktovať a možnosť opravy konzultovať. Mimo štandardné úkony, ktoré sa riadia cenníkom servisnej údržby, sú ceny stanovované individuálne nielen podľa typu výrobku a jeho zložitosti, ale aj podľa stavu, v ktorom sa výrobok nachádza. Zákazník je vždy o cene vopred informovaný po vykonaní prehliadky výrobku.

Servis elektromotorov MinnKota.

Najčastejšou závadou lodných elektromotorov je porucha chodu vzniknutá hydratáciou vlastnej motorovej časti. Keď opomenieme utopenie motora, ku ktorému sa prizná len malá časť užívateľov, dôjde k tomuto javu úplne spoľahlivo po namotaní vlasca alebo šnúry na hriadeľ lodnej skrutky a porušenia tesnosti gufier. Boli by sme vďační za úplne otvorený prístup užívateľov pri uplatňovaní reklamácií tohto charakteru, pretože je možné príčinu prieniku vody úplne spoľahlivo diagnostikovať a dokazovania a dohadovanie vec celkom iste len zdržiava. Ďalším častým javom je nedostatočné prepojenie motora so zdrojom, nech sú to rôzne svorky alebo kliešte a oxidácia na ich povrchu, alebo ich nekvalitné spojenie s vodičom. Dôsledkom toho dochádza k prehrievaniu vodičov a v konečnej fáze aj k poškodeniu prepínača rýchlosti alebo riadiacej elektroniky.

Orientačné ceny opráv:

  1. Po zavodnení: prečistenie, zarovnanie a vyleštenie kolektora, výmena ložiská, guferá, tesniacich krúžkov, prípadne uhlíkov, podľa druhu motora od 45 - do 65,- Euro.

  2. Výmena uhlíkov bez zavodnenia: uhlíky, prečistenie, zarovnanie a vyleštenie kolektora, výmena gufier, tesniacich krúžkov, podľa druhu motora od 25, - do 40,- Euro.

  3. Výmena prepínača rýchlosi + oprava svoriek od 41,- Euro.

  4. Ďalšie atypické práce sú za 13 - Euro/hod, cenová kalkulácia je opäť vždy oznámená zákazníkovi vopred.

  5. Náklady spojené s odoslaním opravy sa v prípade navijakov pohybujú od 10.- Euro.

Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH. Pri zasielaní výrobkov nezabudnite uviesť spoľahlivý kontakt, prípadne hodinu, ktorá Vám pre komunikáciu vyhovuje. Všetkým tovarom venujeme maximálnu starostlivosť, pokiaľ to je v našich silách, pomôžeme Vám.

Pozáručný servis navijakov.

Navijaky kompletné vyčistenie a premazanie. Pre priblíženie uvádzame náčrt cien servisných prác.

predná brzda od 9,50 do 15.-  

zadná brzda od 12,50 do 19.-

Surf/Big Pit od 14,80 do 19.-

baitrunnery  od 14,80 do 19.-

multiplikátory  od 25.-

Dendou-Maru Plays  od 35.-

Náklady spojené s odoslaním opravy sa v prípade navijakov pohybujú od 6.- Euro.

Náhradné diely nepredávame, len s výnimkou niektorých celkov nevyžadujúcich montáž. Tieto diely však nemáme štandardne skladom na všetky typy, objednávajú sa individuálne a cena je oznámená vopred na základe požiadavky. Pri atypických prácach účtujeme 13.- Euro /hod, výsledná cena je stanovená až po konzultácii so zákazníkom, oprava sa realizuje až po schválení.

Výmena očiek a keramiky na prútoch:

Cena výmeny keramiky SIC sa pohybuje od 5.- Euro a kalkulácia je vždy oznámená vopred.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.