Black CatHooksRhinoQueenQuantumMicronDelphin-PBServis rybárskych potriebShimano Tuning

Delphin DuoMAT XXL

-10% Akcia
Cena s DPH:
53,96 €
1 334,92 Kč
Stará cena s DPH:
59,95 € 1 483,10 Kč
Obj. čislo:
66287
Výrobca
Delphin
Typ
Akcia

Delphin DuoMAT XXL

Po úspechu jedinečnej podložky DUOMAT sme sa rozhodli na trh uviesť jej väčšiu a všestrannejšiu verziu.


DuoMAT XXL v sebe uchováva všetky podstatné vlastnosti charakteristické pre podložky z tejto rady. Sú nimi najmä variabilita, skvelé transportné rozmery, kvalita spracovania použitých materiálov a v neposlednom rade bezpečnosť úlovku. Polstrovanie z 30 mm hrubej a pevnej peny sa postará o spoľahlivú ochranu vašich úlovkov. Okraje vyvýšené až do výšky 20 cm zaručia, že ryba z podložky nevykĺzne ani pri nerovnom teréne a vrchná prekrývacia časť  opatrená suchými zipsami spoľahlivo zamedzí prípadnému vyskočeniu úlovku.  Materiál použitý pri výrobe je rýchloschnúci, odolný a v prípade zašpinenia ho je možné jednoducho očistiť.
Názov DOUMAT znamená, že podložku je možné použiť dvoma spôsobmi. Ako štandardnú podložku bez okrajov, alebo si môžeme tieto okraje zodvihnúť a zafixovať ich pomocou suchých zipsov, ktoré sa nachádzajú v každom z rohov. Pri vypúšťaní ryby je možné odopnúť len jeden z okrajov, čím ryba poľahky vykĺzne do vody. Podložka disponuje dvoma gumovými popruhmi určenými na upevnenie počas transportu. Oproti základnému Duomatu tento obsahuje navyše pevné textilné rukoväte, s ktorými je možné samotnú podložku, ale taktiež úlovok v nej pohodlne prenášať.
DuoMAT XXL je neštandardne, ale zato veľmi dômyselne riešená podložka, ktorá je vďaka svojím parametrom plnohodnotnou variantov vaničkových podložiek, pričom jej cena a transportné rozmery sú omnoho priaznivejšie.

Technické parametre:
Hrúbka matraca: 3cm
Rozmery podložky na plocho: 140x80cm
Rozmery podložky s vyvýšenými okrajmi: 100x45cm
Výška okraja: 20cm

Fotogaléria k produktu Delphin DuoMAT XXL

Kategórie

Navrch stránky
Facebook