Pre najkrajší pocit z rybolovu

Menu
Produkt bol pridaný do porovnania. Zobraziť porovnanie

Zavážacia loďka Mivardi Carp Scout - Li-ion 20

1 729,99 s DPH 1 406,50 € bez DPH
43 114,81 Kč s DPH 35 052,69 Kč bez DPH
Na objednávku
NAJVYBAVENEJŠIA ZAVÁŽACIA LOĎKA NA TRHU TERAZ S LI-ION BATÉRIAMI! Táto generácia zavážacích lodičiek Carp Scout predstavuje absolútnu technickú a technologickú špičku na trhu. Nové typy motorov umožňujú dosiahnuť oveľa vyššiu rýchlosť plavby. Inovovaný diaľkový ovládač využíva úplne nový softvér (užívateľské menu) vrátane jazykových lokalizácií (CZ/EN), podrobnejšie zobrazenie výstupu echolotu, stavu batérií a množstvo ďalších vylepšení. Úplne nový je systém obojsmerného prenosu dát alebo samotného riadenia lodičky. Hmotnosť bez batérií 6 kg.
Výrobca:
Obj. čislo:
2000020820976
EAN:
2000020820976

Zavážacia loďka Mivardi Carp Scout - Li-ion 20

Novo je využívaná frekvencia 2.4 GHz, kde odpadá problematika možného rušenia. Nový GPS modul je výrazne presnejší pri lokalizácii pozície lodičky a spoločne s novým typom elektronického kompasu zaisťujú presnejšiu plavbu v režimoch automatickej navigácie. Všetky riadiace komponenty aj diaľkový ovládač sú spoločné pre celú sériu lodičiek Carp Scout.

Klasický model zavážacej lodičky Carp Scout pokračuje v konštrukčne preverenom riešení tvaru trupu aj pohonného systému. V dvoch nezávislých komorách uvezie táto lodička 2 kg návnad a dokáže plávať rýchlosťou 60 m/min. Umožňuje veľmi rýchlu výmenu batérií vďaka ľahko odnímateľným krytom hlavnej komory, ktoré zároveň spoľahlivo bránia vniknutiu vody. Tento model ponúka ideálny pomer hmotnosti, prepravnej veľkosti a výkonu lodičky. Je vybavená Lítium-iónovými batériami (2 x 10Ah, 11,4V), ktoré zásadným spôsobom znižujú celkovú hmotnosť lodičky a výkonnejšími motormi. Lodička dosahuje vyššiu rýchlosť plavby a cca o 30% dlhšiu výdrž na batérie.

Hlavné funkcie lodičky:

Plne digitálne obojsmerné dvojcestné diaľkové ovládanie s funkciou WIFI, pracujúce na frekvencii 2,4 GHz
Diaľkové ovládanie s LCD displejom zobrazujúcim stav lodičky a ich funkcií
Automatické riadenie lodičky využívajúce digitálny kompas integrovaný v lodičke a diaľkovom ovládaní
GPS systém umožňujúci uloženie až 30 rôznych GPS pozícií, ku ktorým lodička za pomoci tohto integrovaného GPS systému môže byť navigovaná
Zabudovaný echolot, zobrazujúci informácie o reliéfe dna, teplote vody a výskyte rýb na displeji ovládača
Barometer monitorujúci v reálnom čase získaný barometrický tlak
Automatický návrat lodičky do východiskového bodu v prípade výpadku fungovania diaľkového ovládania, alebo straty spojenia medzi lodičkou a ovládaním
Auto-kontrola kľúčových funkcií. Lodička vykonáva samokontrolu av prípade zistenia problému je na displeji ovládania zobrazená ikona s upresnením problému (kompas lodičky a diaľkového ovládania, GPS, echolot). Ikona zmizne, ak problém je odstránený
GPS funkcie:

Môžete nastaviť a uložiť 30 rôznych GPS bodov
Lodička dokáže automaticky plávať k prednastaveným bodom s využitím GPS navigácie
Lodička sa automaticky vráti do východiskového bodu v prípade straty spojenia s diaľkovým ovládaním alebo jeho nefunkčnosti
Výpočet vzdialenosti medzi východiskovým bodom a aktuálnou pozíciou lodičky. Aktuálna vzdialenosť je zobrazovaná na displeji
Predné a zadné svetlá lodičky sa rozblikajú a diaľkové ovládanie začne vydávať zvukový signál v okamihu, keď lodička dosiahne cieľový bod
Echolot - hlavné funkcie:

Meranie teploty vody
Meranie aktuálnej hĺbky vody (maximálne do 30 m)
Automatické prepínanie 4 hĺbkových rozsahov: 2-5 m, 5-15 m, 15-20 m, and 20-30 m
Ikony zobrazujúce ryby v troch veľkostiach: veľké, stredné a malé
Citlivosť zisťovania rýb v troch úrovniach: C1 / C2 / C3 (od najnižšej k najvyššej citlivosti)
Zobrazenie aktuálneho profilu a orientačnej tvrdosti dna
 Barometer - hlavné funkcie:

Zistenie aktuálneho barometrického tlaku
Zistenie tendencie barometrického tlaku
Ikona zobrazuje rozsah barometrického tlaku v predchádzajúcich a nasledujúcich 6 hodinách
Ikona zobrazujúca barometrický tlak vhodný pre ryby

Dosah zavážacej lodičky Carp Scout:

Dosah lodičky je v závislosti na aktuálnych podmienkach viac ako 500m. Reálny dosah, kedy je možné smer jazdy a otáčania lodičky zrakom rozpoznať je cca 350m. Pri jazde na väčšie vzdialenosti dôrazne odporúčame mať uložený v pamäti GPS východiskový bod (pri brehu) pre prípadný návrat lodičky v režime automatickej plavby GPS. Pri jazde na dlhú vzdialenosť vždy pozorne sledujte informácie o stave batérií a pri signalizácii nízkeho napätia sa včas vráťte späť.

Údaje zobrazujúce sa na centrálnom LCD displeji nového unikátneho ovládača:

Zobrazenie GPS súradníc, zobrazenie počtu satelitov, automatické prepínanie rozsahu hĺbky, výstup echolotu, aktuálna teplota vody, hĺbka, reliéf dna, nájdené ryby, stav každej komory na návnady i držiakov vyvážených údíc, vzdialenosť lode od brehu, stav batérií lode i batérie vysielača, aktuálna sila signálu, smerová orientácia lode a smer jazdy voči rybárovi.

Funkcia ovládača:

Možnosť nastavenia až ôsmich cieľových bodov pomocou GPS a automatické riadenie lode medzi týmito bodmi. Dosiahnutie cieľového bodu je signalizované na ovládači a loď sa prepne do režimu manuálneho riadenia. Vlastné riadenie lode sa vykonáva joystickom a umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti a veľmi presné manévrovanie vrátane spätného chodu. Obrazovka vysielača má vypínateľné podsvietenie pre ľahké ovládanie v noci.

Napájanie ovládača:

Pomocou špeciálnej lítiovej batérie, ktorá sa dobíja pomocou sieťového adaptéra alebo pripojením k USB portu notebooku. Batéria vydrží nabitá niekoľko dní aj pri intenzívnom používaní.

Napájanie lode:

Dve Li-ion batérie (2 x 10Ah, 11,4V), vďaka ktorým je loďka oveľa ľahšia a ktoré zaistia až dvojnásobnú výdrž. Batérie je možné dobíjať bez vybratia pomocou dodávaného adaptéra alebo vybraté pomocou redukcie. Pri plnom vyťažení v najnepriaznivejších podmienkach vydržia batérie dlhšie ako 150 min. V bežných podmienkach v závislosti na záťaži potom oveľa dlhšie.

Veľkosť trupu

63.5*43.5*24 cm

Počet kŕmiacich komôr

2

Počet závesných háčikov

2

Kapacita kŕmiacich komôr

2 kg

Dosah diaľkového ovládania

700 m

Polomer otáčky

0.5 m

Operačná frekvencia

2.4 GHz

Automatické obnovenie signálu

≦4 sekundy

Rýchlosť plavby

60 m/min

Diaľkové ovládanie Kŕmenie

áno

Uvoľnenie háčikov

áno

Manuálne / Automatické riadenie

áno

Demo

áno

Možnosť aktualizácie SW lodičky

áno

Upozornenie: Táto nová verzia zavážania lodičky je vybavená Li-Ion batériami, ktoré majú iné konektory a iné napätie, než Li-Pol batérie používané pri predchádzajúcich verziách zavážacích lodičiek. Odporúčané batérie: M-CSCOUTLNACU20 (možno použiť aj batérie M-CSCOUTLNACU10)

Obsah balenia:

Lodička 1 ks
Prístroj diaľkového ovládania 1 ks
Nabíjačka batérií lodičky 1 ks
Nabíjačka batérie diaľkového ovládania 1 ks
Napájací adaptér 1 ks
Bezúdržbová batéria lodičky (lítiová) 2 ks
Lítiová batéria diaľkového ovládania 1 ks

Hmotnosť 7,30 kg
Počet kusov v balení 1
Pevnosť celkové zaťaženie násypiek 2 kg
Rozmer 63.5 x 43.5 x 24 cm
Poznámky dve Li-ion batérie - 2 x 10Ah, 11,4V

Parametre

Druh Rybolovu Kaprarina

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy navštívené

Zavážacia loďka Mivardi Carp Scout - Li-ion 20

NAJVYBAVENEJŠIA ZAVÁŽACIA LOĎKA NA TRHU TERAZ S LI-ION BATÉRIAMI! Táto generácia zavážacích lodičiek Carp Scout predstavuje absolútnu technickú a technologickú špičku na trhu. Nové typy motorov umožňujú dosiahnuť oveľa vyššiu rýchlosť plavby. Inovovaný diaľkový ovládač využíva úplne nový softvér (užívateľské menu) vrátane jazykových lokalizácií (CZ/EN), podrobnejšie zobrazenie výstupu echolotu, stavu batérií a množstvo ďalších vylepšení. Úplne nový je systém obojsmerného prenosu dát alebo samotného riadenia lodičky. Hmotnosť bez batérií 6 kg.
1 729,99 € s DPH
1 406,50 € bez DPH
43 114,81 Kč s DPH
35 052,69 Kč bez DPH
Na objednávku
Obj. čislo: 2000020820976

Nástraha Savage Gear 4D Herring Shad 16cm 28g

Štvrtá dimenzia je tvorená našou detailnou fotochromatickou potlačou a vôňou, ktorá vyvoláva útoky! Detaily sú neuveriteľné a tak živé, že bude pre dravca prakticky nemožné, aby odolali poriadnemu útoku na nástrahu!
3,10 € s DPH 1,55 € s DPH
1,26 € bez DPH
77,26 Kč s DPH 38,63 Kč s DPH
31,41 Kč bez DPH
NA SKLADE
Obj. čislo: 5706301574633

Záťaž Fox Rage Strike Point Bullet Weights

Navrhnuté pre moderné spôsoby nastraženia nástrahy
5,99 € s DPH
4,87 € bez DPH
149,28 Kč s DPH
121,37 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 5056212177431

Cievka na Nádväzce Fox Leader Racks

Cievka na nádväzce umožňuje uloženie všetkých typov hotových nádväzcov s použitím pripináčika alebo na predpripravenú slučku.
10,99 € s DPH
8,93 € bez DPH
273,89 Kč s DPH
222,68 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 5056212167340

Kreslo Fox EOS 2

Stredná veľkosť z radu troch kresiel EOS
99,99 € s DPH
81,29 € bez DPH
2 491,95 Kč s DPH
2 025,98 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 5056212123551

Krabica Fox Rage Stack n Store 16

Víťazný koncept v organizácii a uložení prívlačových nástrah
19,99 € s DPH
16,25 € bez DPH
498,19 Kč s DPH
405,03 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 5055350200001

volfrámové záťaže na vlasec Mivardi

Pružné záťaže na koncovú montáž s volfrámovou prímesou.
3,99 € s DPH
3,24 € bez DPH
99,44 Kč s DPH
80,84 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 2000020819857

Šnúra Delphin NEXO 12 / fluo zelená 300m

Šnúra najvyššej kvality pre všetkých milovníkov modernej rybárčiny. NEXO 12 je pletená z dvanástich jednotlivých mikrovlákien! Vďaka novému procesu pletenia má šnúra presný guľatý prierez, je silnejšia a hladšia.
64,52 € s DPH
52,46 € bez DPH
1 607,97 Kč s DPH
1 307,29 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 101002651

Obal na pruty Rigid Match - Team Mivardi

Pevný, štvorkomorový obal s tuhými bočnými stenami so zväčšenou šírkou v oblasti uloženia navijakov. Je vhodný na prepravu prútov s navijakmi bez rizika ich poškodenia aj pri silnejšom náraze. Pevná obvodová stena je potiahnutá 100% nepremokavým materiálom B-POL620D. Obal je osadený odolnými zipsami so značkovými tiahlami MIVARDI. Ramenný popruh je silne polstrovaný. Celková dĺžka obalu je 170 cm.
93,99 € s DPH
76,41 € bez DPH
2 342,42 Kč s DPH
1 904,41 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 2000010801206

Nástraha Fox Rage Slick Finesse Super Soft Bulk Pearl UV

Navrhnutá špeciálne pre vertikálne prezentačné techniky.
1,20 € s DPH
0,98 € bez DPH
29,91 Kč s DPH
24,31 Kč bez DPH
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM
Obj. čislo: 5056212153794

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.