Black CatHooksRhinoQueenC2GMicronDelphin-PBServis rybárskych potriebShimano Tuning
  • Úvod
  • >>
  • Bóje
  • >>
  • Bójka Fox Halo IMP 1 Pole Kit inc. Remote

Bójka Fox Halo IMP 1 Pole Kit inc. Remote

-37% Akcia
Cena s DPH:
132,99 €
3 260,25 Kč
Stará cena s DPH:
209,99 € 5 147,91 Kč
Obj. čislo:
cei180

Bójka Fox Halo IMP 1 Pole Kit inc. Remote

Navrhnuté pre rybárov, ktorí používajú člny pre kŕmenie / zavážanie nástrah a potrebujú mať označené miesto, kde pokladajú montáže

    Obrovský pokrok v oblasti bójok na rozdiel od tých, ktoré sú aktuálne na trhu
    Zvýšená hrúbka steny robí tieto bójky oveľa odolnejšími a silnejšími (slabšie vŕzga na trhu sú náchylné na prasknutie pri manipulácii s nimi na člne. Tiež k prasknutiu dochádza, keď je umiestňujete s pripojenou záťažou a tyče sa nadmerne ohýbajú).
    Dodávané so záťažou 2.5 kg, čo je oveľa ťažšie ako všetky ostatné alternatívy na trhu, ktoré majú priemerne 1,5 - 1,8 kg a majú tendenciu sa počas extrémneho počasia pohybovať mimo pôvodné miesto. Naša hmotnosť 2,5 kg bola prísne testovaná v najnáročnejších podmienkach a určite bude držať kompletnú 7 metrovú dĺžku bójky na mieste, aby nedošlo k premiestňovanie plávajúcimi trávami a nečistotami.
    Dodávané časti: 4 x 1 m, 1 x 0,5 m, 2 x 0,75 m (priemer všetkých 22 mm) a 1 x 1 m hornú časť (priemer 27 mm) - celkom 7 m
    Dodáva sa s odnímateľnou svietiace viacfarebnou časťou, ktorá má šesť farebných možností: červená, zelená, modrá, jantárová, purpurová, biela
    Najdlhšiu výdrž batérie - červená, zelená a modrá sú najlepšie farby pre výdrž batérií, s približnou životnosťou 130 hodín, zatiaľ čo jantárová, purpurová a biela majú výdrž batérie približne 75 hodín
    Životnosť v pohotovostnom režime (vrecku zapnutá, ale LED nesvieti) je cca 552 hodín / 23 dní (s kvalitnými novými batériami)
    Svetelné kapsule možné zapínať a vypínať pomocou diaľkového ovládača Halo Remote (dosah 350 metrov pri priamom pohľade)
    1x diaľkový ovládač Halo Remote je súčasťou tohto balenia
    Životnosť batérií v diaľkovom ovládači v pohotovostnom režime (pri kvalitných nových batérií) je približne 833 dní / 2,28 roka)
    Životnosť batérií pri používaní (pri kvalitných nových batérií) je približne 13 hodín / 46 800 x stlačení tlačidla
    Capsule Hanging Adaptor je v balení a umožňuje zavesenie kapsule samostatne na strom, vzdialenom brehu, na ostrove, a pod.
    Dodávané tiež s 1 x kufríkom a 1 záslepkou (priesvitná, oranžová krytka pre prípad, že nebude potrebné použiť svietiace sadu)
    Mesh Weight a ďalšie rozšírenie pre tyčovou bójku (2x 1 m) sú na dostupné samostatne

Fotogaléria k produktu Bójka Fox Halo IMP 1 Pole Kit inc. Remote

Kategórie

Navrch stránky
Facebook